Οι δηλώσεις του Βέσκο μετά το παιχνίδι με την ΑΕΛ

oi-diloseis-tou-vesko-meta-to-paichnidi-me-tin-ael Ακολουθήστε Τα νέα του Φοίνικα και στο Google Newsgoogle-news

Διαβάστε πιο κάτω τις δηλώσεις του Βέσκο Μιχαΐλοβιτς μετά το νικηφόρο παιχνίδι της ομάδας μας επί της ΑΕΛ με 2-0, στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής του Β’ γκρουπ του πρωταθλήματος.

Καλησπέρα, πριν πω κάτι για το παιχνίδι, να ευχηθώ στον Χριστόφορο Φραντζή να επανέλθει και να είναι έτοιμος για τον τελικό γιατί είναι κρίμα 11-12 μέρες πριν από τέτοιο παιχνίδι να το χάνεις. Του εύχομαι περαστικά.

Για το παιχνίδι:
Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήμασταν καλοί σήμερα. Μιλήσαμε το ημίχρονο στα αποδυτήρια και νομίζω το δεύτερο ημίχρονο κάναμε μια πάρα πολύ καλή εμφάνιση και με τα δύο γκολ και με κάποιες ευκαιρίες κερδίσαμε πέρα για πέρα δίκαια. Από εδώ και πέρα ξεκινάμε δουλειά για το επόμενο παιχνίδι με την ομάδα που μας κέρδισε δύο φορές και πήρε και μία ισοπαλία για να επιστρέψουμε από την Πάφο με τους τρεις βαθμούς.

Συγχαρητήρια στα παιδιά. Ευχαριστώ τον κόσμο, σήμερα ήταν περισσότεροι και μας βοήθησαν να πάρουμε τη νίκη. Εύχομαι και στο τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς με την Ένωση να είναι ακόμα περισσότεροι.